Apple updates Logic Pro X The new version puts the Mac Pro’s processing power to the test.

ورژن 10.4.5 از نرم افزار Logic Pro X منتشر شد.
این آپدیت بیشتر برای این در نظر گرفته شده است تا بیشترین بهبود عملکرد با مَک پرو های جدید را با خود به ارمغان بیاورد. این بدان معنی است که ۱۰۰۰ تِرک آئودیو و نرم افزاری و ۵ برابرِ تعداد پلاگین ها میتوانند در یک session اجرا شوند که این اختصاصاً مربوط میشود به پروژه های با حجم بالا مانند فیلمسازی و غیره. در این نسخه شما همچنین میتوانید ۱۰۰۰ کانالِ auxiliary و ۱۰۰۰ تِرکِ MIDI را اجرا کنید و همینطور از ساپورتِ دوازده send برای هر کانال بهره ببرید.
یک بهبودیِ مهم دیگر برای کاربرانی که با کامپیوترهای قدیمی تر کار میکنند اینست که اکنون عملیاتِ freeze کردنِ تِرک در واقع CPU را آزاد میکند. شما همچنین میتوانید templateهای میکسرِ شخصیِ خود را بسازید. به علاوه یک پلاگینِ جدید به نام de-esser هم برای عملیات taming برای ووکال های sibilant در اختیار دارید.
این آپدیت فقط سیستم عاملِ High Sierra 10.13.16 و بالاتر را ساپورت میکند. این به این معناست که کاربرانِ Sierra مجبور هستند تا با ورژن قدیمی تر کار کنند.
این بروزرسانی برای کاربران فعلیِ Logic Pro X رایگان است و یا میتوانید آن را با قیمت ۱۹۹ دلار از اپ استور خریداری نمایید.

منبع: RA
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *