AudioSwift 2 Turns Your Trackpad Into A MIDI Controller.

نرم افزار AudioSwift یک اپلیکیشن برای macOS است که به شما امکان این را میدهد تا از صفحه لمسی یا همان trackpad خود به عنوان یک میدی کنترلر استفاده کنید. ناجل ریوس (Nigel Rios) که توسعه دهنده این نرم افزار است، اکنون AudioSwift 2 که یک آپدیت بزرگ برای این اپلیکیشن میباشد را ریلیز کرده است. نحوه استفاده از این اپلیکیشن به اینصورت است که در ابتدا شما با ضربه زدنِ ۴ یا ۵ انگشت خود بر روی trackpad نرم افزار AudioSwift را فعال میکنید. سپس صفحه ای جدید برای شما ظاهر میشود که کنترل نشانه گرِ ماوس و کیبورد را در دست میگیرد و پس از آن شما میتوانید با لمس کردن trackpad، پارامتر مورد نظر خود را کنترل کنید و در آخر با فشار دادنِ دکمه escape از AudioSwift خارج شوید.
برای خرید و همین طور اطلاع از جزئیات بیشتر و تغییرات جدیدی که در ورژن جدید از این اپلیکیشن اعمال شده میتوانید به وب سایت www.audioswiftapp.com مراجعه کنید.
قیمت اپلیکیشن AudioSwift 2 هم اکنون ۲۴ دلار آمریکا میباشد. اما برای مدت محدودی با استفاده از کد تخفیفِ GOLDENFROG50 میتوانید آن را با ۵۰٪ تخفیف خریداری نمایید. این نسخه برای دارندگانِ ورژن پیشین رایگان میباشد.
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *