Bitwig’s modular music production software Studio 3 is out now. The underrated DAW now boasts a fully modular sound design environment called The Grid.

نرم افزار Bitwig Studio 3 عرضه شد.
این نرم افزارِ موزیک که مرزها را تا حدودی جابجا کرده است، حال به هدف خود در تامین یک محیطِ طراحی صدای ماجولار به نام The Grid رسیده است. Grid با داشتنِ ۱۵۴ ماجولِ منحصر بفرد و ۲ ابزار میزبان برای ساختنِ سازها و یا پردازنده های اِفکت، توانایی این را دارد که از هر سمپلر یا سینتِ ساده ای گرفته تا پَچ های تکامل یافته ی مولد را تولید کند.
نقطه قوت Grid نحوه اتصالات آن است. ابزارهای Grid در کنار پلاگین های معمولِ Bitwig هستند و میتوانند با ابزارهای ماجولاتور ارتباط برقرار کنند، علاوه بر این میتوانند سیگنال های ولتاژ کنترل را ارسال یا دریافت کنند که این به شما این اجازه را میدهد تا سخت افزار ماجولارتان را در پروسه ادغام کنید. Bitwig میگوید که Grid درحالیکه قادر به مسیریابی های پیچیده است، بسیار هم کاربر پسند برای مبتدیان است و هر ماجول دارای توضیحات مفید درباره هر پارامتر میباشد. این نرم افزار همچنین به همراه ۲۰۰ عدد preset برای کمک به شروع کار، ارائه میگردد.
نرم افزار Studio 3 قیمتش ۲۹۹ دلار است اما برای تمامی کاربران فعلیِ Bitwig بصورت یک آپدیت رایگان در دسترس قرار دارد. شما همچنین میتوانید یک ورژنِ demo trial از آنرا از وب سایت Bitwig دریافت و امتحان کنید.
برای اطلاعات بیشتر و یا خرید Bitwig Studio 3 به www.bitwig.com مراجعه کنید.

مرجع: RA
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *