PIONEER DJ LAUNCH NEW CONTROLLER FOR REKORDBOX DJ AND SERATO DJ. The pad-based DDJ-XP2 is designed to be used alongside CDJ or DVS setup to offer more performance options without having to carry your whole setup to the booth.

کمپانی Pioneer DJ یک کنترلر با بکارگیریِ دکمه های پَد در آن را معرفی کرد که با دو نرم افزار rekordbox DJ و Serato قابل استفاده است.
این کنترلر که DDJ-XP2 نام دارد میتواند از طریق ۳۲ پَد خود به همراه نور LED در خودشان، هر چیزی را از cue points گرفته تا loop ها را و همینطور بوسیله نوار لمسیِ Slide FX خود افکت ها را کنترل کند.
گزینه های مربوط به عملیات transport نیز میتواند بر روی پَدها تعیین گردد تا شما بتوانید کارهایی از قبیل play، stop و cue را مستقیماً از طریق این کنترلر انجام دهید. یک آپشن جدید نیز در این کنترلر وجود دارد که شما میتوانید یک deck را در لحظه mute کنید و از hot cue، عمل reload را بوسیله پَدها انجام دهید.
کنترلر DDJ-XP2 برای استفاده در کنار سِت آپِ CDJ یا DVS طراحی شده است تا آپشن های پرفرمنس بیشتری را بدون به همراه بردن تمامیِ سِت آپتان به محل اجرا، در اختیار داشته باشید.
قیمت این محصول ۲۹۹ پوند میباشد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت کمپانی Pioneer DJ مراجعه نماید.

مرجع: FACT
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *