THE NEW KORG GADGET COMES WITH A SEGA MEGADRIVE SAMPLER. Version three of Korg’s user-friendly music-making software adds the new instruments…

کمپانی های KORG و SEGA در ساخت و اضافه کردنِ سمپل ها و صداهای درامِ کلاسیکِ مربوط به Sega MegaDrive به نرم افزار موزیکسازیِ شان به نام Gadget، با یکدیگر همکار شدند.
نرم افزار KORG Gadget که بر روی Nintendo Switch و همینطور iOS و پلت فرم های دِسکتاپ قابل نصب میباشد، یک نرم افزارِ ساده ی موزیکسازی است که برای سهولت در استفاده طراحی شده و از Gadget هایی تشکیل شده است که از سینت ها و سمپلرهای کلاسیک گرفته تا ژانرها و استایل های موسیقی را بازسازی میکنند.
اکنون KORG دو گجتِ Sega MegaDrive (یا همان Genesis که در کشور آمریکا به این نام آنرا میشناسند) را به این نرم افزار افزوده است که صداهای کلاسیکِ برگرفته از آن کنسول بازی قدیمی به همراه GUI های قابل تشخیص و جالب را بازسازی میکنند. در آنجا شما میتوانید کارتریج ها را عوض کنید و صداهای مختلف از بازی هایی چون Out Run، Afterburner و یا Golden Axe را مورد استفاده قرار دهید.
در این نرم افزار یک گجتِ شبیه سازِ بازی به نام TAITO نیز موجود است که صداهای دهه ۸۰ متمایل به chiptune شامل بازی هایی چون Ninja Warriors و Night Strike را بازسازی میکند.
برای اطلاعات بیشتر از این آپدیت جدید میتوانید به وب سایت کمپانی KORG مراجعه نمایید.

مرجع: DJmag
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *