MIXED IN KEY: STUDIO EDITION LETS YOU FIND OUT THE KEY OF ANY SAMPLE OR SOUND. The famous DJ software has set its sights on the studio…

نرم افزار Mixed in Key: Studio Edition ابزاری است که به سازندگان موسیقی و موزیسین ها کمک میکند تا key یا گامِ هر سمپل یا صدایی را بدست بیاورند. این پلاگین میتواند لایبریِ سمپل ها و موزیک های شما را آنالیز کند، گام آنها را پیدا کند و سمپل ها و لوپ هایی که با یکدیگر همخوانی دارند را با هم تطبیق دهد. این تقریباً همان کاریست که این نرم افزار برای دی جی ها برای بیش از یک دهه است که انجام میدهد. 
این پلاگین میتواند به عنوان یک نرم افزارِ آنالیز کننده و یا بر روی کانال در تِرک شما و یا حتی master buss در زمان واقعی استفاده گردد. اینترفیسِ گرافیکی (GUI) گام های مرتبط و اجزای آنها را نمایش میدهد (یعنی نُت های سوم و پنجمِ گام و …) Mixed in Key همچنین ادعا میکند که این پلاگین میتواند pitch یا نُت و گامِ سمپل های drum را نیز شناسایی کند که این قابلیت به شما امکان این را میدهد تا بتوانید بصورت خیلی دقیق kick ها و پرکاشن ها را تنظیم کنید.
این یک پلاگین نسبتاً ساده اما بسیار مهم است، و اگر به درستی استفاده شود، میتواند یک ابزار حیاتی در مجموعه پلاگین های شما باشد. قیمت آن تنها ۵۸ دلار است و شما میتوانید آنرا از وب سایت www.mixedinkey.com تهیه کنید.

منبع: DJmag 
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *