UNIVERSAL AUDIO ANNOUNCE NEW APOLLO TWIN X AND X4 The new interfaces update the popular portable Apollo range.

کمپانی Universal Audio از دو اینترفیس صدای قابل حمل جدید رونمایی کرد: Apollo Twin X و x4
مدل Twin X در واقع یک آپدیت برای سری محصولات محبوب Twin میباشد که دو mic pre ارائه کرده است که میتوانند با استفاده از پلاگین های مخصوص کمپانی UAD و یک ورودی ساز، به همراه هشت کانال اضافه ADAT، با latency صفر مدل شوند. این محصولِ بروز شده با Thunderbolt 3 و مجموعه UAD’s Real-time Analog Classics (که شامل Teletronix LA-2A و کمپرسورهای 1176 و Pultec EQ’s، UA 610B Tube Preamp & EQ و بسیاری دیگر است)، همراه میباشد. بسته به نوع پاوِری که برای این قطعه انتخاب میکنید (Duo یا Quad)، شما میتوانید همچنین نیروی لازم برای اجرای پلاگین های UAD را به جای CPU کامپیوترتان، از DSP بر روی دستگاه تامین کنید.
محصول جدید دیگرِ UAD یعنی x4 اساساً یک ورژن کامل از Twin است که دارای چهار ورودی mic pre یا line، دو ورودی ساز در پنل جلو، دو خروجی هدفون مستقل از یکدیگر و همینطور هشت ورودی اضافه ADAT میباشد. x4 نیز شامل همان مجموعه Real-time Analog Classics میباشد که تنها با گزینه Quad ارائه میشود.
اینترفیس صدای Apollo Twin X برای حالت Duo با قیمت ۷۷۰ پوند و برای حالت Quad با قیمت ۱۵۰۰ پوند و اینترفیس صدای x4 با قیمت ۱،۹۹۹ پوند قابل تهیه اند.

مرجع: DJmag
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *