IK Multimedia’s New Portable Drum Machine Gives You Analog “Oomph” Whenever You Need It. The affordable box is a perfect companion for travelling dance music producers.

درام ماشین های آنالوگِ TR-808 و TR-909 از Roland صداهای فوق العاده ای دارند، اما شما نمی توانید به راحتی آنها را به هر جا که میخواهید بروید با خود حمل کنید. خوشبختانه تکنولوژی از دهه ۸۰ تا کنون پیشرفت زیادی کرده است.
کمپانی IK Multimedia که سازنده سخت افزار و نرم افزارهای موسیقی میباشد، از درام ماشین جدیدش رونمایی کرده است که صداهای آنالوگ جذابی را در سایز کوچک و قابل حملش در خود جای داده است.
این درام ماشین که UNO Drum نام دارد، حاصل همکاری IK Multimedia با کمپانی کوچک ایتالیاییِ Soundmachines میباشد. UNO Drum با ترکیبی از مدار جریانِ آنالوگ و یک بانک سمپلِ PCM با ۵۴ صدا، یک sequencer یا ترتیب سنجِ ۶۴ مرحله ای به همراه عملیات ضبط خودکارِ مناسب و همینطور عملیات مَپینگِ velocity برای مدولاسیونِ صداها و اِفکت ها را به رخ میکشد.
این درام ماشین با قیمت مناسبِ ۲۴۹ دلار و قابلیت استفاده با تنها ۴ عدد باطریِ 4AA، یک ابزار آنالوگ استثنایی است که حساب بانکی شما را هم خالی نمیکند.
برای اطلاعات بیشتر از مشخصات فنیِ UNO Drum و همینطور پیش سفارش این محصول که انتظار میرود در ماه ژوئن به بازار عرضه شود، میتوانید به وب سایت IK Multimedia مراجعه کنید.

منبع: Electronic Beats
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *