ROLI’s new LUMI keyboard and app teaches you to play music. It uses a Guitar Hero-esque method to improve your keyboard skills.

کمپانیِ ROLI یک کمپینِ Kickstarter برای یک کیبورد و اپلیکیشن به نام LUMI راه اندازی کرد.
این سیستم که ادعا میکند شما را “در عرض چند دقیقه بیشتر از قبل موزیکال میکند” از یک روشِ استایلِ Guitar Hero برای بهبود مهارت های شما بر روی کیبورد، استفاده میکند. شما یک موزیک را از بانک نامشخصی از تِرک های پاپ گرفته تا کلاسیک انتخاب میکنید، بخشی مورد نظر از آن موزیک را که می خواهید بنوازید را نیز انتخاب میکنید، سپس اپلیکیشن به شما بلوک های رنگی که نشان دهنده نُت های درستِ متناظر بر روی کیبورد است را نشان میدهد. شما همچنین میتوانید سرعت پخش تِرک را متناسب با توانایی های خود تنظیم کنید و همه چیز را هر موقع که میخواهید متوقف کنید. پس از مهارت یافتن در این قسمت شما میتوانید به مرحله بعد بروید و به جای بلوک های رنگی، نُت ها را بخوانید. بر خلاف محصول دیگر این کمپانی یعنی Seaboard، کلاویه های LUMI مشابهِ کیبوردهای سنتی هستند که اندازه شان متناسب با دستِ انسان میباشند و اندازه عمقیِ کلاویه ها ۹۲ درصدِ کلاویه های یک پیانوی گرَند هستند. این محصول MPE را ساپورت نمیکند، گرچه میتواند به عنوان یک میدی کنترلرِ معمولی در طیف گسترده ای از DAW ها عمل کند.
این کمپینِ Kickstarter هم اکنون بطور کامل تامین مالی شده است. ارزان ترین قیمت در حال حاضر ۱۸۷ دلار بوده است و تاریخ ارسال انتظار میرود تا در اکتبر ۲۰۱۹ باشد.

منبع: RA
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *