Mutable Instruments refreshes Tides module for Eurorack. The popular “tidal modulator” gets a fresh look and new functions.

کمپانی Mutable Instruments به ماژول یورورَکِ Tides خود تغییرات جدیدی داد. Tides که با عنوان “tidal modulator” توصیف شده، یک ژنراتور looping AD envelope است که میتواند برای انجام کارهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. این ماژول در عین حال که مولدِ envelope میباشد، میتواند به عنوان LFO و یا حتی یک صدای سینتیسایزریِ خودمختار استفاده شود. اصلی ترین تفاوت بین ورژن جدید و پیشینِ آن افزوده شدنِ حالت های خروجی چهارگانه جدید میباشد که می تواند تنوع در دامنه، زمان، فاز یا فرکانس سیگنال اصلی را ایجاد کند. این محصول با طرحِ چند ماژول اخیرِ دیگر از Mutable Instruments ارائه شده است. این کمپانی امسال ۳ ماژول جدید را به بازار عرضه کرد: Plaits که جایگزین مناسبی برای نوسانساز محبوب Braids بود، یک ماژول دیگر به نام Marbles و یک ژنراتور مقطعی به نام Stages.
ماژول جدیدِ Tides در حال حاضر با قیمت ۲۵۹ دلار و یا ۲۲۹ یورو قابل تهیه میباشد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت Mutable Instruments مراجعه کنید.
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *