Audio Damage – Discord4

Audio Damage – Discord4

نرم افزار دیسکورد در سال ۲۰۰۴ توسط شرکت ادیودمج ساخته شد که طراحی مجددی از مدل ایونتاید ۹۱۰ هارمونیزر می باشد در واقع این تکامل یک مالتی افکت پلاگین است که همراه با صداهای متفاوت خود می باشد.ورژن قبلی این نرم افزار در سال ۲۱۰ وارد بازار شد.
که ۸سال معمولا زمانی طولانی برای انتشار برنامه ی جدید به حساب می اید ٍاین شرک دلیل خیلی خوبی را برای این تاخیرمطرح کرده است.
مغز متفکر این نرم افزار نحوه طراحی و دیزاین ان را جوری توضیح میدهد که در این برنامه جای استفاده از تصاویر استاتیک هنرهنگام ارایه عناصر بصری از متودهای ریاضی و نقش های ان استفاده شده است و انچه ایجاد میشود یو ال می نامند.
این نرم افزار بهترین نمونه این فن اوری می باشد که با کلیک کردن به گوشه پایین سمت راست در این برنامه به شما اجازه میدهد یو/ال را بطور مجزا استفاده کنید.
این نرم افزار حس مدرن و تمیزی را به شما میدهد و نه تنها از نسخه قبلی یک پله جلوتر است بلکه کار کردن با ان بسیار حس راحتی می دهد.
در ترکیب بندی رنگی یک طرح کمک می کند که بخش پردازش صوتی با مادولاسیون و کنترل های ان متمایز باشد.
سیگنال ها از چپ به راست در جریانند که در راه ان فیلترقرار دارد و در اخر به ریورب و پاناروما میرسند. افزودن ریورب به مسیر فیدبک تصمیم بزرگی بوده چون تاثیر زیادی به پوتانسیل طراحی صدا میزارد.
ناب هایی برای تنظیم صدا. رنگ صدا. میزان تعقیر درای و وت و فیریز طراحی شده است
از طرف دیگر کنترل پاناروما که یک توانایی بسیار مفید و جدید است که به شما توانایی کنترل عرض استریو را میدهد که با ان می توانید به موتور مستقل زنجیره سیگنال چپ و راست و حتی مرکز کنترل ان رااز مرز مونو شدن تغییر داد.
اخرین تغییر اساسی مربوط به قسمت مادولاشن می باشد که در دیسکورد ۳ هر کانال شامل یک ال/ف/او مجازا بوده که به ۴شکل مختلف قابل تنظیم بوده است که ی توان در ان تغییر پیچ و دیلی و فیلتر باشد .
دیسکورد ۴ پارادایم ال/ف/او دارد که باعث میشود انعطاف پذیرتر درسطح های مختلف و پارمترها باشد.وهمیطور یک پارامتر شکل متغیری وجود داد که بین مثلثی و سینوسی و ربعی تغییر حالت میدهد.
این شرکت استخوان بندی خود را حفظ کرده و به بهبود ویژه ای رسیده یو/ال جدید چیزی قابل شکایتی از خود باقی نذاشته است اگر شما از نسخه اپل ان استفاده کنید واقعا نمونه کامل ان را از دست میدهید و با گرفت نسخه کامل ان بطور کامل پتانسیل های زیادی برای موزیک سازی در اختیار شما قرا میگیرد.

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *