The Dubler Studio Kit is a real-time vocal recognition MIDI controller. The new software allows you to use your voice to translate your musical ideas from your head to your computer.

کیتِ نرم افزاریِ Dubler Studio توسط کمپانیِ Vochlea Music، به شما این امکان را میدهد که از صدای خودتان به عنوان یک MIDI controller استفاده کنید.
این کیت که از دو بخشِ نرم افزار Dubler و یک میکروفونِ کاستومِ USB تنظیم شده برای این نرم فزار تشکیل شده است، با هر نرم فزارِ DAW سازگاری دارد و به کاربران این اجازه را میدهد که موزیک خود را بصورت زنده خلق و صداها را بوسیله صدای خود کنترل کنند. Dubler از تکنولوژی هوش مصنوعیِ شناساییِ صدا برای یادگیریِ صدای شما در ۶۰ ثانیه بهره میبرد تا بتوانید پس از آن سینت ها، درام کیت ها، اِفکت ها یا فیلترها را با صدای خودتان در زمان واقعی کنترل کنید، البته به لطف میکروفنِ یو اِس بیِ با latency پایین. 
ویژگی های دیگر این کیت شامل این موارد هستند: ردیابیِ live pitch برای کنترلِ سینت، قابلیتِ sustain کردن صداها، نُت ها و سمپل ها بصورتِ ووکال، پاسخگویی به تغییرات velocity یا سرعتِ صدا و کنترل های دیگرِ pitch bend و envelope.
مهمتر ار همه اینکه نرم افزار بطور همزمان با چندین کانالِ MIDI میتواند در تماس باشد تا به شما این امکان را بدهد که ایده های ابزاریِ چندگانه را در آنِ واحد خلق کنید. 
کمپانیِ Vochlea هدفِ خود را در Kickstarter برای کسب ۴۰۰۰۰ پوند در کمتر از یک ساعت در روز گذشته (۱۲ مارچ) شکست، در حالیکه این کمپین برای ۳۵ روز آینده برنامه ریزی شده بود. حامیانِ این کمپین میتوانند انتخاب کنند تا کُپی های اولیه از نرم افزار را با قیمتِ کاسته شده ی ۱۹۵ پوند دریافت کنند، در حالیکه قیمت متوقع از آن حدود ۳۰۰ پوند میباشد. حامیان میتوانند در اواسط سال ۲۰۱۹، انتظار دریافت نرم افزار را داشته باشند.

منبع: FACT
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *