Rane Seventy mixer RANE ANNOUNCE NEW BATTLE MIXER SEVENTY It’s an updated version of the wildly popular Seventy-Two mixer.

کمپانی Rane از میکسر جدیدش به نام Seventy رونمایی کرد.
این میکسر که یک ورژن آپدیت شده برای میکسر معروفِ Seventy-Two است، دارای lighter جدید، کراس فِیدرِ MAG Four، قابلیت تنظیم سِفتی crossfader، حالت های مجزای pad برای هر کانال در ۳۲ پَد قابل اختصاص به MIDI، شش افکتِ داخلیِ FLEX و کنترل FX های Serato DJ، دکمه های کنترل load، browse و transport و دکمه های جدیدِ instant double میباشد.
پَدِل های FX نیز به این میکسر بازگردانده شده اند، که به شما امکان trigger و رهاسازیِ سریع FX را میدهد (حرکت دادن paddle به سمت بالا افکت را lock میکند). بخش EQ و filter نیز از نو طراحی شده اند و شباهت بیشتری به میکسر S9 از کمپانی Pioneer DJ پیدا کرده است. کمپانی Rane اینبار صفحه نمایش بزرگ را حذف و به جای آن گزینه ی صفحه نمایش OLED کوچکتر را انتخاب کرده است. دو کانکتورِ USB نیز برای اجراهای b2b و اتصال Serato در این میکسر در نظر گرفته شده است. فِیدرهای جدیدِ MAG بسیار نرم تر هستند و کمپانی Rane قرار است تا این فِیدرها را بصورت مجزا نیز بفروشد.
کمپانی Rane با تِرن تیبلیست معروف به نام DJ Craze در این ریلیز همکاری کرده است.
میکسر Rane Seventy بزودی با قیمت ۱۴۹۹ دلار قابل تهیه خواهد بود.

مرجع: DJmag
فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *