Moog releases new portable Subsequent 25 synth. It’s the company’s smallest full-size synth yet and is out now for £895.

کمپانی Moog از یک سینتیسایزر جدید به نام Subsequent 25 رونمایی کرد.
این محصول جدید از این کمپانیِ آمریکایی در جهت ارائه صدای خاص و محبوب Moog در یک پکِیج جمع و جور و قابل حمل و با ادغام آن با نرم افزار طراحی شده است. نرم افزار رایگانِ Subsequent 25 Editor/Librarian که به همراه این سینتیسایزر ارائه میشود به شما امکان کنترل پارامترهای سینتیسایزر با DAW انتخابیِتان را میدهد و دسترسی به ویژگی های پنهان و لایبِریِ preset را برای شما فراهم میکند. با وجود اینکه Subsequent 25 کوچکترین سینتیسایزرِ full-size از کمپانی Moog تا به امروز بوده است، اما فضا برای ورودی های CV و gate بر روی آن وجود دارد و برای کنترل تمامیِ وظائف، knob های اختصاصی در نظر گرفته شده است.
دو oscillator و یک sub-oscillator میتوانند توسط حالت Unison Mode بر روی هم انباشته شوند و یا اینکه با حالت Duo Mode، دو اوسیلاتور از یکدیگر جدا شوند، به این معنی که شما میتوانید دو نُت را همزمان بنوازید. فیلتر همیشگیِ Moog Ladder با اضافه شدنِ یک مدار جریانِ drive در جهت رنگ دادن به سیگنال، بسط داده شده است، که Moog میگوید ترکیبی از “OTA distortion” و “FET drive” میباشد.
سینتیسایزر Moog Subsequent 25 هم اکنون با قیمت ۸۹۵ پوند در دسترس میباشد.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت کمپانی Moog مراجعه نمایید.

مرجع: RA
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *