Denon DJ announce four new products: SC6000 PRIME MEDIA PLAYER, X1850 MIXER, PRIME 2 standalone DJ unit and battery-powered portable DJ device PRIME GO.

با شروع سال میلادی جدید، کمپانی Denon DJ از چهار محصول جدیدش رونمایی کرد: -مِدیا پلیِرِ SC6000 و SC6000M: این دو محصول دارای صفحه لمسی ۱۰.۶ اینچی، اتصال WiFi، ورژن جدید پلتفرم Engine OS و برخی ویژگی های نمونه های قبلی مانند هارد درایو SATA، امکان خروجی گرفتن از دو تِرک از هر deck با RCA های مجزا، jog wheel با سایز ۸.۵ اینچ به همراه صفحه نمایش در وسط آن، هشت پَد پرفرمنس و … میباشند. تفاوت این دو مدل عمدتاً در ویژگی های مربوط به jog wheel میباشد. SC6000 و SC6000M به ترتیب با قیمت های ۱۴۹۹ و ۱۶۹۹ دلار در دسترس اند.
-میکسرِ X1850: این محصول یک میکسر چهار کاناله است که در واقع آپدیتی برای میکسر محبوب X1800 Prime میباشد. X1850 دارای چهار فیلتر مجزا، گزینه Sweep FX برای هر کانال به همراه Dub Echo، Noise، Wash Out و Gate، اسکرین بروز شده ی OLED با ۱۶ افکت قابل اختصاص بر روی FX frequency Knob و بسیاری ویژگی های دیگر میباشد. قیمت این میکسر ۱،۰۹۹ دلار است.
-دستگاه دی جیِ Prime 2: این محصول یک دستگاه دی جیِ standalone با دو کانال است که با سیستم عامل Engine OS عمل میکند و دارای صفحه نمایش ۷ اینچیِ لمسی، خشابِ هارد درایو ۲.۵ اینچی SATA، خروجی های XLR برای مَستر و booth، خشاب SD card، سه پورت USB مختلف برای مِدیا، jog wheel با سایز ۸.۵ اینچ به همراه اسکرین وسطش، هشت پَد پرفرمنس برای هر deck، و ویژگی هایی از Prime 4 با برخی موارد اضافه شده که در پلیِر SC6000 نیز وجود دارند میباشد. دستگاه Prime 2 با قیمت ۱،۳۹۹ دلار قابل تهیه است.
-دستگاه دی جیِ Prime Go: این محصول یک دستگاه دی جیِ قابل حمل با نیروی باتری و قابلیت اتصال WiFi و eterneth، خروجی های XLR، ورودی های دوگانه میکروفون، اسکرینِ لمسیِ ۷ اینچی، دو فِیدر و یک crossfader، FX به همراه فیلتر و washout delay برای هر کانال و بسیاری ویژگی های دیگر میباشد. باتری این محصول امکان استفاده از آنرا برای ۴ ساعت فراهم میکند. قیمت این محصول ۹۹۹ دلار میباشد.
برای اطلاع از جزئیات بیشتر از این محصولات میتوانید به وب سایت کمپانی Denon DJ مراجعه نمایید.

مرجع: DJmag
فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *