ROLAND RELEASES CROSS-PLATFORM MUSIC CREATION APP: “ZENBEATS” The beat-making app is available on Mac, Windows, iPhone and Android.

کمپانی Roland پس از رونمایی از سری جدید از سخت افزارهایش در ماه گذشته، حال به سراغ نرم افزار آمده است. این کمپانی، Zenbeats را معرفی کرد؛ یک اپلیکیشنِ ساخت موزیک که بر روی پلتفرم های مختلف از جمله اندروید، iOS، ویندوز، macOS و ChromeOS قابل استفاده میباشد.
هر کسی از مبتدی گرفته تا موزیسین های حرفه ایِ الکترونیک میتوانند با استفاده از Zenbeats آثار خود را خلق کنند و همینطور با دیگران به اشتراک بگذارند و حتی با افراد دیگر در خلق آثار شریک شوند. این اپلیکیشن برای هر نوع اسکرینی از صفحه موبایل گرفته تا نُت بوک ها و کامپیوترها طراحی شده است. مبتدی ها میتوانند بوسیله آموزش های داخلِ اپلیکیشن، به راحتی بیت ها و آهنگ های خود را بسازند و حرفه ای ها میتوانند از ویژگی های گسترده ی آن در پروداکشن و به اشتراک گذاری بهره ببرند.
اپلیکیشن Zenbeats در ۳ حالت مختلفِ Unlock، Free و Ultimate ارائه میشود که قیمتشان از صفر تا ۱۴۹.۹۹ دلار متغیر میباشد که برای مدتی محدود کمپانی، آن را با قیمت ۹۹ دلار عرضه میکند.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت کمپانی Roland مراجعه نمایید.

مرجع: KeyboardMag
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *