New Reason Rack plug-in brings every Reason device to any DAW. Reason’s entire suite of instruments and effects will be available as a plug-in in DAWs like Ableton and Logic Pro.

اکنون میتوانید رَک استودیوییِ نرم افزار Reason را بصورت پلاگین بر روی هر DAW داشته باشید.
از زمان انتشار Reason 1.0 در سال ۲۰۰۱، این نرم افزار یک رَکِ استودیوی معمولی را شبیه سازی کرد که پُر بود از سینتیسایزرها، اِفکت ها و دیگر ابزارهای ساخت موسیقی. حال آن رِک با تمام ابزارهایش میتواند بصورت یک پلاگین در DAW های دیگرِ بصورت third party، مورد استفاده گردد، که این به سازندگان موسیقی دسترسی به ابزارهای Reason مستقیماً از نرم افزارِ میزبان دلخواهشان را میدهد. این پلاگین فعلاً در شروع، تنها در فرمت VST3 خواهد بود اما قرار است تا انتهای سال ۲۰۱۹ ورژن AU آن نیز منتشر شود.
این خبر در کنار خبرِ رونمایی از Reason 11 منتشر شد که با پلاگین Rack همزمان در ۲۵ سپتامبر ریلیز خواهند گردید. در این آپدیت جدید علاوه بر بهبودی های جریان کار برای اِدیت کردن ها و جهت یابیِ اسکرین، چهار ابزار جدید نیز معرفی شدند که شامل master buss compressor و یک channel EQ جدید میباشند. Reason 11 در سه حالت Intro و Standard و Suite با قیمت های به ترتیب ۹۹ و ۳۹۹ و ۵۹۹ دلار در دسترس خواهد بود.
کمپانی سازنده Reason یعنی Propellerhead همچنین نام خود را به Reason Studios تغییر داد.

مرجع: Resident Advisor
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *