NI announces new four-deck DJ controller, Traktor Kontrol S3. A new mid-range controller that sits between the S2 and S3 models.

کمپانی Native Instruments یک دی جی کنترلرِ چهار کاناله جدید را به خانواده محصولات Traktor DJ اضافه کرد: Traktor Kontrol S4 با قیمت ۶۴۹ دلار.
کمپانی NI این کنترلر را به عنوان یک ابزار نیمه حرفه ای برای دی جی هایی توصیف کرد که آماده اند تا مرحله مقدماتی با محدودیتِ دو کانال را پشت سر گذاشته و می خواهند وارد دنیای DJing حرفه ای با قابلیت استفاده از چهار کانال در مکان های بزرگتر شوند.
کنترلر S3 ویژگی هایی را از جمله داشتن jog wheel بزرگ به همراه حلقه نورِ اطرافش (که کارایی های مختلفی دارد) و همینطور فِیدرهای بلندتر شده را همانند کنترلر های اخیر این کمپانی یعنی S2 و S4، دارا میباشد.
این کنترلر دارای یک بخشِ میکسر ۴ کاناله با کنترل های کامل EQ، فیلتر و اِفکت ها به همراه دو سِت هشت تایی از پَدهای RGB برای بکارگیریِ سمپل ها، لوپ ها و hotcue ها میباشد. این ابزار همچنین دارای یک اینترفیسِ صدا با یک بازه داینامیک (که معمولاً بر روی ابزارهای حرفه ایِ مورد استفاده در کلاب ها دیده میشوند) میباشد.
کنترلر Traktor Kontrol S3 به همراه نرم افزار محبوب Traktor Pro 3 تحویل داده میشود و از ماه نوامبر ۲۰۱۹ با قیمت ۶۴۹ دلار و یا ۵۹۹ یورو در دسترس قرار خواهد گرفت.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت کمپانی Native Instruments مراجعه نمایید.

مرجع: FACT
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *