Roland has revived its MC Groovebox series as part of the AIRA line with two new models: the full-size MC-707 and portable MC-101. Synths, drum machines and sequencer in one box.

کمپانی Roland، سری محصولات MC Groovebox خود را به عنوان بخشی از خط تولید AIRA با دو مدل جدید احیا کرد: MC-707 و MC101
مدل های پیشین Groovebox با گنجاندن یک سِکوئِنسر (ترتیب سنج) به همراه یک ماجولِ صدا که قادر به بازسازی صداهای کلاسیک سینت ها و درام ماشین های Roland بودند در یک ابزار، به دی جی ها روشی برای ساختن تِرک با تنها یک قطعه دستگاه را ارائه کردند. سری جدید از این محصول نیز از همان قائده پیروی میکنند، اما صدا، سمپلینگ و موتور سخت افزاریِ سطح بالا و پیچیده تری را ارائه میدهند که آنها را تبدیل به یک استودیوی کوچک خانگی کرده اند.
مدل MC-707 خیلی شبیه به درام ماشین های AIRA TR-8 و TR-8S از همین کمپانی میباشد که یک صفحه نمایش برای نشان دادن پارامترها، عملیات مدل کردنِ سینت و عملیات سِکوئِنس کردن به آن اضافه شده است. شکل ظاهریِ سکوئِنسر نیز با وجود پَدها به جای دکمه ها کمی متفاوت شده است. مدل MC-101 دارای صفحه نمایش نمیباشد و امکان استفاده از ۴ تِرک را به جای ۸ تِرک فراهم میکند، اما هر دوی این مدل ها از یک موتور صدا بهره میبرند.
کمپانی Roland مدل MC-707 را با قیمت ۹۹۹ دلار و MC-101 را با قیمت ۴۹۹ دلار در ماه جاری منتشر خواهد کرد.
برای اطلاع از جزئیات بیشتر میتوانید به وب سایت کمپانی Roland مراجعه کنید.

مرجع: FACT
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *