Beatport’s DJ subscription service now in beta for Rekordbox. Six million tracks available to stream into your DJ set.

سرویس جدیدِ اشتراکیِ stream یا پخش آنلاینِ Beatport LINK مخصوص دی جی ها، هم اکنون برای کاربران نرم افزار Rekordbox متعلق به کمپانی Pioneer DJ بصورت یک نسخه بِتا مخصوص سیستم عامل های Mac برای عموم در دسترس قرار گرفت.
این سرویس جدید که در ماه مِی برای اولین بار معرفی شد، به دی جی ها امکان این را میدهد تا با پرداخت ۱۴.۹۹ دلار در ماه به ۶ میلیون تِرک بر روی آرشیوِ خود بر روی Beatport دسترسی پیدا کنند. Beatport دو حالتِ “pro” با هزینه های اشتراکِ ۳۹.۹۹ و ۵۹.۹۹ دلار را نیز ارائه کرده است که امکان ذخیره ۵۰ و ۱۰۰ تِرک بصورت آفلاین را فراهم میکنند. حالت های pro علاوه بر ایجاد این امکان، اختلاف قابل توجهی در کیفیت صدا در پخش آنلاین یا streaming با خود به ارمغان می آورند. در مصاحبه ای که Beatport با مجله CDM در ماه مِی انجام داد، این کمپانی توضیح میدهد که اشتراک پایه تنها کیفیت صدای 128kbps را برای streaming ارائه میدهد، و در اشتراک های pro، این مقدار 256kbps AAC (معادلِ 320kbps MP3) خواهد بود.
ورژنِ بِتای Beatport LINK برای Rekordbox در حال حاضر تنها برای کاربران Mac قابل استفاده است و نسخه کامل آن انتظار میرود تا در پاییز جاری راه اندازی شود. Beatport همچنین یک امکانِ استفاده ۳۰ روزه از این سرویس را بصورت trial فراهم کرده است.

منبع: FACT
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *