Serato Studio is ‘production software for DJs’. The new product fills a niche between DJ software and digital audio workstations.

سِراتو (Serato) یک ورژن بِتا برای نرم افزاری به نام Studio را راه اندازی کرد.
در حالیکه درکِ نرم افزارهای DAW تکامل یافته ای مانند Ableton Live یا Reaper دشوار میباشد، Studio طوری طراحی شده است که منحنی یادگیری را با تجربه ای مشابه DAW با گردش کاری که توسط دی جی ها قابل تشخیص میباشد، کاهش داده است. در این نرم افزار، تازه واردان به ساخت موسیقی با یک اینترفیس ساده ی بصری سر و کار دارند اما سازندگانِ موسیقیِ با تجربه تر میتوانند از Studio برای پیاده کردنِ سریعِ ایده هایشان بر روی تِرک استفاده کنند که بعداً نیز میتوانند در نرم افزارهای دیگر آنها را تصحیح کنند. 
نرم افزار Studio با ترکیب بندیِ دو کاناله، EQ ها، فیلترها و نمایشگرِ رنگیِ waveform، شباهت زیادی به Serato DJ Pro دارد. صداها از library شما در Serato DJ، یک مجموعه از درام کیت ها و سمپل های داخلی و یا آپلود شده توسط کاربر برداشت میشود که سپس میتوانند برای ساخت پَتِرن ها نیز بوسیله ترتیب سنج استفاده شوند.
نرم افزار Studio فقط به عنوان یک سرویس اشتراکی در دسترس خواهد بود که بطور منظم به مشترکین محتوای سمپل های جدید را ارائه میدهد. 
برای اطلاع از جزئیات بیشتر و همچنین عضویت برای دریافت نرم افزار Studio میتوانید به لینک https://serato.com/studio-beta مراجعه کنید.

منبع: RA
ترجمه: فرهنک حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *