The Prodigy’s Keith Flint dies aged 49. He was found in his UK home by Essex police this morning.

کِیت فلینت (Keith Flint)، ووکالیستِ گروه موسیقی The Prodigy درگذشت.
طبق گزارش خبرگزاریِ The Sun، فلینت پس از ساعت ۸ صبح امروز توسط پلیس در خانه شمالی خود یافت شد. مرگ او به عنوان مورد مشکوک شناخته نشده است. او ۴۹ ساله بود.
یک سخنگوی پلیس گفت: “ما حدود ساعت ۸:۱۰ صبح امروز دوشنبه با تماسی نسبت به نگرانی درباره یک مرد در آدرسی در Brook Hill, North End در Essex روبرو شدیم. پس از حضور در محل متاسفانه گزارشِ مرگ این مرد ۴۹ ساله ثبت و به نزدیکترین خویشاوند او اطلاع رسانی گردید. علت مرگ به عنوان مورد مشکوک در نظر گرفته نمیشود و پرونده برای بررسی پزشکی قانونی آماده خواهد شد.”
بنیانگذار این گروه موسیقی، Liam Howlett، از طریق اینستاگرام تایید کرد که Flint در طول این آخر هفته به زندگی خود پایان داده است.
گروه موسیقی The Prodigy بیانیه ای را بر روی شبکه های اجتماعی منتشر کردند. آنها در فیسبوک نوشتند: “این عمیق ترین شوک و غم و اندوه است که ما مرگ برادر و بهترین دوستمان Keith Flint را تایید میکنیم. او حقیقتاً یک پیشگام و نوآور افسانه ای بود که برای همیشه از دستش دادیم. از شما برای احترام به حریم خصوصیِ اطرافیانِ نگران او در این برهه تشکر میکنیم.”
فلینت در سال ۱۹۸۹ با یکی از بنیانگذارانِ Prodigy ملاقات کرد و در اصل یک رقاص برای حرکات نمادینِ rave بود. او در سال ۱۹۹۶ قبل از آنکه مشارکت های بیشتری در ضبط موسیقی ها و همراهی در تور های این گروه موسیقیِ انگلیسی انجام دهد، به عنوان ووکالیستِ گروه در سینگل های “Firestarter” و ”Breathe“ ظاهر شد.

منبع: ResidentAdvisor, FACT

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *