TECHNICS TEASE NEW SL-1200 TURNTABLE. The MK7 appears to be on its way after some cryptic posts on the company’s Instagram…

کمپانی Technics تصاویر غیر واضحی در اینستاگرام خود منتشر کرد که به نظر میرسد مربوط به نسل جدید از پخش کننده صفحه محبوب خود یعنی SL-1200 باشد. این کمپانی ژاپنی قصد دارد تا این محصول جدید را (که مکرراً از آن به عنوان MK7 نام برده) در روز ۷ ژانویه در رویدادی با اجرای Kenny Dope، Derrick May و Cut Chemist رونمایی کند.
نسل قبلیِ این محصول یعنی MK6، در سال ۲۰۰۷ به بازار عرضه شد و پس از آن دیگر آپدیت نشد. کمپانی Technics به خاطر نادیده گرفتن مخاطبان اصلی خود و عرضه ارزان ترین محصولِ این دسته یعنی SL-1210GR به قیمت ۱۲۰۰ پوند، مورد انتقاد شدیدی قرار گرفته است. این کمپانی همینطور مدلِ بسیار گران قیمتِ SL-1210GAE را ۲۷۰۰ پوند قیمت گذاری کرد.
آیا این محصول میتواند بالاخره یک جایگزین مقرون به صرفه برای دی جی ها در رقابت با کمپانی های Pioneer DJ و Reloop باشد؟ ما امیدواریم که چنین باشد، گرچه مدیر کمپانی، Hiro Morishita در مصاحبه ای با NY Times در سال ۲۰۱۷ گفته بود که “ما نمی خواهیم 1200 را به عنوان ابزاری برای بازار دی جی ها عرضه کنیم. 1200، 1200 است!” که از این گفته برداشت های متفاوتی می توان کرد…!

منبع: DJmag
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *