Leaked Akai APC Live images: Is this thing for real? Today images have leaked of a new APC Live controller that looks like a fusion of an Ableton Push and MPC Live controller.

کنترلرهای سریِ APC از کمپانی Akai همیشه در بین محبوب ترین کنترلرهای Ableton Live بوده است. Ableton هم با تولیدِ Push 1 و Push 2 نیز توانست به خوبی این بازار را به دست بگیرد. حالا به نظر میرسد که Akai میخواهد این روند را دنباله دار کند.
روز گذشته عکس هایی از یک کنترلر جدید کمپانی Akai به نام APC Live در فضای مجازی درز پیدا کرد که به نظر میرسد یک تلفیقی از کنترلر Ableton Push و MPC Live باشد.
این عکس ها ظاهراً با دوربین غیر حرفه ای گرفته شده اند. اگر بخواهیم به این تصاویر اطمینان کنیم، کنترلر APC Live جدیدی که احتمالاً در راه است دارای چیدمانِ پَدهایی مشابه با کنترلر Push، دکمه های left/right هوشمند، knob های قابل map شدن و یک صفحه نمایش بزرگِ احتمالاً لمسی میباشد.
در نمای پُشتی از این دستگاه میتوان مشاهده کرد که این کنترلر دارای یک ایترفیسِ صدای داخلی و دو ورودی ۴۸ ولت، چهار خروجی، MIDI In/Out/Thru بوسیله کابل های DIN و همینطور چهار کانکشنِ CV/Gate میباشد. در سمتِ راست نیز یک USB hub، یک کانکشن USB، کانکشنِ ethernet و محل ورودی برق هم دیده میشود.
و در نمای جلوی آن خروجی هدفون و کنترل کننده cue mix و همینطور یک جایگاهِ SD card مشاهده میشود که احتمالاً برای ذخیره اطلاعات مربوط به تنظیمات است.
اینکه این کنترلر اختصاصاً برای اِیبلتون لایو طراحی شده باشد یا نه را هنوز نمیتوان با اطمینان گفت. از آنجاییکه این دستگاه یک جایگاه SD card و یک آئودیو اینترفیس برای خود دارد، احتمال میرود تا بتواند بطور مستقل نیز بکار برده شود. تمامیِ این ابهامات احتمالاً در نمایشگاه NAMM 2019 که اواخر ژانویه برگزار میشود، آشکار خواهد شد.

منابع: cdm, Synthanatomy, Gearnews
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *