Moby is selling nearly 200 rare and vintage drum machines for charity, including two Chamberlin Rhythmates and a TR-909.

موبی (Moby) پس از به فروش گذاشتن سینتیسایزرها و کلکسیونِ صفحه هایش، حال اقدام به فروش حدود ۲۰۰ عدد از درام ماشین های وینتِیج و کمیابِ شخصی اش کرده است.
در میان این آیتم ها که برای کمک به کمیته پزشکی PCRM برای فروش گذاشته شده است، Roland TR-909 او که در اوایل دهه ۱۹۹۰ از Rouge Music در شهر نیویورک خریداری کرده بود و یک MXR Drum Computer مربوط به دهه ۱۹۷۰ که به گفته خودش یکی از اولین درام ماشین های دیجیتالِ مورد علاقه اش بوده است، وجود دارند. موبی همچنین برخی از اولین نمونه های درام ماشین ها را در این مجموعه قرار داده است: دو عدد Chamberlin Rhythmates که تنها تعداد انگشت شماری از آن تولید شده بود، دو عدد درام ماشین ایستاده ی Wurlitzer Side Man مربوط به دهه ۱۹۵۰ و حدود ۱۲ عدد از درام ماشین های Univox مربوط به دهه ۱۹۷۰.
او همچنین یک عدد Maestro Rhythm King MRK-2، یک Boss DR-55، یک Korg Mini Pops، یک عدد Roland TR-66 Rhythm Arranger و یک PAIA Electronics 7701K Drummer Boy را برای فروش گذاشته است.
این اقلام در تاریخ ۱۱ اکتبر در فروشگاه Reverb که توسط Moby ایجاد شده است، به فروش گذاشته خواهند شد. اوایل امسال نیز او بیش از ۱۰۰ سینتیسایزر از کلکسیون خود از جمله Roland Jupiter-6 که تقریباً در تمامی رکوردهای تکنوی اولیه اش از آن بهره برده بود و همین طور تمامیِ صفحه های موسیقی اش را در این فروشگاه فروخت.
برای مشاهده ویدیوی کامل میتوانید به وب سایت DeepHouseTehran مراجعه کنید.
ترجمه: فرهنگ حیدری

You may also like ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *